Forum studentów informatyki Vistula (WSEI) - niestacjonarne 2011

Forum studentów informatyki Vistula (WSEI) - niestacjonarne 2011

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-11-14 10:11:32

 Scous

Moderator

4069138
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 140
Punktów :   

WAŻNE - LISTA EGZAMINÓW I TERMINY SEMESTR 3 - + mała sprawa

Witam, listę zaczynam dopiero tworzyć bo jeszcze nie wiem co i jak ale postaram się ją ukończyć w ciągu 2 tygodni.
Sprawa organizacyjna - dowiedziałem się z dziekanatu, że indeks odbieramy już tylko na pamiątke ,a obowiązywać nas będę indeksy elektroniczne.



1. Biblioteka - nie wiem jak to teraz będzie jak nie ma indeksu - wcześniej wbijali pieczątkę, podejrzewam, że już nie będzie trzeba się fatygować bo indeksu i tak nie ma na koniec semestru ale jeszcze się dowiem na wszelki wypadek.

2. WTO - ochrona własności intelektualnej.
Cykl wykładów przez platformę MOODLE i na tej platformie MOODLE będzie EGZAMIN.
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:


3. Metody probalistyczne i statystyka
Wykład (prof. dr hab. Tomasz Ambroziak) - należy bezwględnie chodzić na zajęcia, pamiętać jego imię i nazwisko (tytuł też się przyda) , nie spóźniać się na zajęcia, starać się nie spać, nie jeść ,nie pić , nie oddychać i napisać na sam koniec EGZAMIN
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:

4. Metody probalistyczne i statystyka  - Ćwiczenia (dr hab. Włodzimierz Kałat)
Na koniec będzie zapewne egzamin na kompach + ewentualna odpytka. Platforma znana - tam gdzie się logowaliśmy tam będziemy pisać egzamin.
Dodatkowo cykl prac domowych .
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:

(mgr Mariusz Zawadzki) - brak informacji - zapewne ludzie chodzący do tego Pana są incognito - nie wiem jeszcze z jakiego powodu.
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:



5. Podstawy socjologii (dr Monika Podkowińska)- egzamin na koniec (i podobno połówka ale nie słyszałem nic o tym - może ma ktoś jakieś info - o pracy w domu itd)
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:


6. Psychologia (prof. dr hab. Grażyna Bartkowiak) - egzamin na koniec (i znów poproszę informację jak ktoś ma kiedy co i jak ,czy jest połówka, ewentualne info o pracy domowej)
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:


7. Proseminarium (dr Wiesław Bułka) - z tego co wiem to prócz prac domowych czyli pisania prac co jakiś czas (przesada - co my na humanistycznych ? ) będzie chyba egzamin ale pewności nie mam. Proszę o info.
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:



8. Bazy danych - ćwiczenia  (mgr inż. Sławomir Matusiak)
Egzamin na koniec , prawdopodobnie utworzenie jakiejś bazy danych na kompie.
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:

9.Bazy danych - wykład (dr inż. Krzysztof Dąbrowski) -
Z powodu średniowiecznych kartek na rzutnik zrozumiałem tylko,  że będzie egzamin na koniec ale nie wiem w jakiej formie. Proszę o info.
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:




10. Systemy operacyjne - ćwiczenia (mgr Dariusz Rudziński)
Prac domowych nie ma ale linuksa znać trzeba więc zapewne praktyczny egzamin na koniec semestru ze znajomości tej platformy.
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:

11. Systemy operacyjne - wykład (dr hab. Andrzej Myśliński)
Egzamin na koniec roku oraz połówka 18 lub 2 grudnia.
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO: 27 STYCZNIA - NIEDZIELA



12. Programowanie zdarzeniowe (Java) - ćwiczenia (mgr Michał Mrowiński)
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:

13. Programowanie zdarzeniowe (Java) - wykład ( dr Piotr Zaremba)
TERMIN EGZAMINU GŁÓWNEGO:

Ostatnio edytowany przez Scous (2012-11-14 10:15:16)


---------------------------------------------------------------------------
"Wolałbym żałować ,że coś zrobiłem niż ,że czegoś nie zrobiłem" James Hetfield
"Tchórzostwo nie jest jedną z najstraszliwszych ułomności, ono jest ułomnością najstraszliwszą" - Bułhakow
"Nic bardziej nie czyni człowieka tchórzliwym i pozbawionym sumienia niż chęć podobania się wszystkim"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hb.pun.pl www.hamar.pun.pl www.labradory.pun.pl www.sonyericson.pun.pl www.forumpatiozabki.pun.pl